Korduma kippuvad küsimused (KKK)

K: Mis on seinakleebis?

V: Seinakleebis (dekoratiiv-, sisustus- või disainkleebis) on isekleepuv kleebis. Tegemist on ideaalse alternatiiviga seinamaalingule või tapeedile. Kleebise paigaldamine on mugav ja lihtne, sellega saate kaunistada oma korteri, maja, suvila või isegi kontori siseinterjööri. Tõeliselt ilusad ja värvilised kleebised lisavad Teie ruumidele värskust, soojust ja originaalsust ning sobivad ideaalselt värvitud, lakitud ja glasuuritud seinale, aknale, tapeedile, uksele, peeglile, mööblile, külmkapile, lükanduksele ja muudele siledatele pindadele (ei sobi pehmed, poorsed pinnad). Valige välja pind, mõelge läbi, millist disaini te sooviksite kasutada ja paigaldage. Kui te olete oma väljavalitud kujundusest väsinud, saate kleebise eemaldada ilma pinda kahjustamata.

K: Kas kleebised on eemaldatavad?

V: Jah, kõik meie kleebised on eemaldatavad. Paljud neist on isegi taaskasutatavad, kui on õigesti ja õigele puhtale ning kuivale pinnale paigutatud (v.a. disainkleebised ning kleepekad, mis on valmistatud PVC (polüklorovinüül) kihiga kaetud õhukesest paberist (vt. lähemalt toote kirjelduses)).

K: Millest kleebised on valmistatud?

V: Meie pakume kleebiseid nelja erineva kvaliteediga:

  • kleebis, mis on valmistatud innovatiivsest eemaldatavast ning isekleepuvast vinüülist (ei ole paber). Selline kleebis on väga õhuke, sile, väga painduv, mittetoksiline, pliivaba, testitud, väga hea kvaliteediga. Seda on lihtne kleepida, eemaldada, korduvkasutada, ümberpaigutada (kui on õigesti ja õigele puhtale ning kuivale pinnale kleebitud);
  • kleepekas, mis on valmistatud õhukese vinüülikihiga kaetud paberist. Selline kleebis on sile, läikiv, pestav, eemaldatav, väga hea kvaliteediga. Seda on lihtne kleepida, eemaldada ja kasutada korduvalt (kui on õigesti ja õigele puhtale/kuivale pinnale paigutatud); 
  • kleepekas, mis on valmistatud PVC (polüklorovinüül) kihiga kaetud õhukesest paberist. Selline kleebis on eemaldatav, kuid mitte uuesti kasutatav.
  • disainkleebis on valmistatud üliõhukesest vinüülist, mis on sünteetiline materjal. Vinüül on matt-pinnaga kleebis. Disainkleebist on lihtne paigaldada ja eemaldada, kuid see kleebis ei ole korduvkasutatav.

Kõik meie poolt pakutavad kleebised on algselt kleebitud paberilehele eraldi detailidena ning neid saab paigutada pindadele oma soovi järgi. Kleebised on välja lõigatud - see tähendab, et ei ole trükitud lihtsalt paberi või kile peale, vaid iga joon ja ornament on eraldi paberist või vinüülkilest välja lõigatud. See tõstab mustrit rohkem esile. Kliendile saadame tooted rullis. Kleebised, mis on valmistatud USA-s, on samuti rullis ning on originaalpakendis (vt. lähemalt toote kirjelduses).

Meie tooted on stiilsed ja unikaalsed ning need on tehtud väga hea kvaliteediga materjalist kindlustamaks toote pikaajalisust.

K: Kuidas toimub kleebise seinale asetamine?

V: Paigaldusjuhend:

1. Kleebitav pind peab olema sile, kuiv ja puhas (tolmu-, mustuse- ja rasvavaba).

2. Eemalda aplikatsioonid paberilehelt ja kleebi seinale, aknale, mööblile vm.

3. Silu kuiva rätiga kleebis üle, veendumaks, et kleebise all ei ole õhumulle.

Erijuhised:

Aluspind, millele Te kleebist paigaldada soovite (näiteks sein, uks, mööbel), peab olema sile, kuiv ja puhas (tolmu-, mustuse- ja rasvavaba). Vajadusel töödelge (puhastage) pinda sobiva vahendiga. Enne kleebise paigaldamist laske pinnal korralikult kuivada. Ei ole soovitatav paigaldada kleebist värskelt värvitud või tapetseeritud pinnale - mööduma peab vähemalt 2 nädalat. Värvitud sein, sile või vinüül-tapeediga kaetud aluspind oleks parim. Natuke krobelisem tapeet sobib ka.

Võib juhtuda, et kleebis ei kinnitu täielikult tugeva tekstuuriga ja läikega vinüültapeedile. Sel juhul töödelge aluspinda metüülpiiritusega niisutatud lapiga, laske aluspinnal ära kuivada ja seejärel paigaldage kleebis. Metüülpiiritus ei kahjusta vinüültapeeti.

Ärge paigaldage kleebist küttekeha lähedusse!

Tooteid võib hooldada niiske lapiga, kodukeemiaga mitte puhastada!

Rohkem infot inglise keeles vaata siit.

                                                                                                                              --> tagasi e-poodi