Wall Stickers at WallDecor.ee
Inspirational Home & Interior Decoration Ideas

Dekoratiivsed seinakleebised ehk disainkleebised on unikaalne, lihtne ja soodne viis muuta oma kodu väljanägemist, lisada siseinterjööri dekoratsioone ja elavdada seda kirgaste värvide, värske disaini ja stiilsete lahendustega. Meie kleebiste kollektsioon koosneb nii  lastetoa kleebistest kui ka moodsatest kujunduselementidest teiste tubade ja ruumide jaoks. WallDecor.ee pakub üle 200 valmiskujunduse.  Dekoratiivsed kleebised on ideaalne alternatiiv tapeedile või seinamaalingule.

Tõeliselt ilusad värvilised kleebised lisavad ruumidele värskust, soojust ja originaalsust ning sobivad ideaalselt värvitud, lakitud ja glasuuritud seinale, aknale, tapeedile, uksele, peeglile, mööblile, külmkapile, lükanduksele ja muudele siledatele pindadele (ei sobi pehmed, poorsed pinnad).

Meie lastetoa kollektsioon aitab luua särava, meeldiva ja atraktiivse kujunduse, täidab ruumi rõõmu, positiivse energia ja optimismiga.

Kleebiseid on saadaval mitmes värvitoonis, suuruses ja erineva kujuga ning erinevatel teemadel:
Lilled, Liblikad, Puud, Loomad (s.h. kassid), Disney Winnie the Pooh, Disney Cars, Disney Princess, Disney Frozen, Finding Nemo, Donald Duck, Mickey Mouse, Hello Kitty, SpongeBob, Star Wars, Angry Birds jne.

Kleebised on valmistatud kas õhukesest, erineva värvivalikuga isekleepuvast vinüülist või vinüüli kihiga kaetud paberist. Algselt on kleepsud kleebitud paberilehele eraldi detailidena ning neid saab paigutada pindadele oma soovi järgi. Kleebised on välja lõigatud see tähendab, et ei ole trükitud lihtsalt paberi või kile peale vaid iga joon ja ornament on eraldi paberist/kilest välja lõigatud. See tõstab mustrit rohkem esile.

Paigaldusjuhend:

1. Kleebitav pind peab olema puhas, tolmuvaba, kuiv ja sile.

2. Eemalda aplikatsioonid paberilehelt ja kleebi seinale, aknale vm.

3. Silu kuiva rätiga kleebis üle, veendumaks, et kleebise all ei ole õhumulle (vt. lähemalt siin).

 

Seinakleebiste valik uueneb aeg-ajalt.
Tee endale ja oma lapsele rõõmu, kaunistage koos lastetoa, kööki või elutoa seinad või aknad.
Sisenege koos lastega laste unistuste maailma!

Vaata kogu meie kollektsiooni ja Sa leiad sobivaima lahenduse oma kodu dekoreerimiseks!

Soovime Teile meeldivaid oste!

                                                                                                                             --> tagasi e-poodi