KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul. Järgida tuleb ka toote juures olevat tarneaega. Kui kaup on staatusega "Laos" ning selle all ei ole lisainfot tarneaja kohta (nt "Tarneaeg 7-10 tööpäeva"), siis paneme kauba teele samal või järgmisel tööpäeval. Samas on ka võimalus ise järgi tulla.

Kauba tarne võib (tavaliselt pühade või halbade ilmastikuolude tõttu, või transpordifirma ajutise ülekoormuse tõttu) hilineda mõne tööpäeva logistilistel põhjustel, kuna tarnime kaupasid välisriikidest. Anname Ostjale kindlasti teada, kui Ostja tellimus on valmis ja millal võib sellele järele tulla. Kaupa saadame teele või väljastame meie asukohast peale arve tasumist!

NB! Oluline on jälgida, et saaja kontaktandmed (aadress, telefoni number ja nimi) on tellimuses õigesti kirjutatud. SmartPOSTi puhul palume kindlasti ära märkida ka pakiautomaat, kust Ostja soovib oma tellimus kätte saada (pakiautomaatide asukohad). Selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

Kui tellimuse summa on suurem kui 40€ on transport üle Eesti TASUTA (kaup saadetakse Ostjale Eesti Postiga  üldjuhul standardpakina*).

Väiksema ostusumma puhul lisanduvad arvele järgmised saate- ja pakkekulud (tarneajad kehtivad kohe saadaval toodete puhul):

  • €3.49 - SmartPOST - tarneaeg 1-4 päeva;
  • €3.99 - Eesti Posti tähtsaadetis (standardpakk*) - reg. numbriga, tarneaeg 2-4 tööpäeva;
  • €5.49/€6.49 - ELS Kullerteenus** - kättetoimetamine otse koju, tarneaeg 1-2 tööpäeva (k.a. laupäev);
  • €0 - ilma saatekuluta on võimalik kaupa kätte saada Richfield OÜ asukohast (küsi aadressi võttes meiega ühendust siit).

*Standardpakk - standardpakkide keskmine kättetoimetamisaeg saaja elukohajärgsesse postiasutusse on postitamispäevast ülejärgmisel tööpäeval. Postisaadetise saabumise teade edastatakse saaja postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval.**ELS Kullerteenus on paindlike kättetoimetamistingimustega teenus eraklientidest saajatele üle kogu Eesti. Saajale helistatakse ette ja lepitakse kokku kättetoimetamiseks sobiv kättetoimetamise päev ning kellaajavahemik (sõltuvalt piirkonnast E–R kell 8.00–20.00, L kell 10.00–16.00). Saadetis toimetatakse saajale kätte Postile üleandmise päevale järgneval päeval või saaja soovi korral järgneva kolme päeva jooksul. Saadetis toimetatakse kätte saadetisel märgitud aadressile. Saadetis antakse üle Saajaks märgitud isikule või tema volitatud esindajale allkirja vastu isikut tõendava dokumendi esitamisel.

Eestist väljapoole saatmisel lisandub arvele transpordikulu vastavalt  Eesti Posti Rahvusvahelise maksikirjateenuse hinnakirjale.